یک عمر کمردرد شدید!!

یک عمر کمر درد!!

با سلام در خدمت خانم رئوف عزیز هستیم. از بیماران کمردردی ما که طبق صحبت هایی که باهم داشتیم و تاریخچه ای که ازشون گرفته بودم، در کل دوران زندگی درد کمر داشتن! اما اونچیزی که باعث شد به ما مراجعه کنند این بود که شش ماه اخیر درد کمر شدید داشتن. حالا از زبان خودشون میخوام که برای ما تعریف کنند که چطور بودن و بعد از تراپی شدن چطور هستن

 

 

 

کمردرد شدید

والله من قبل از اینکه بخوام بیام خدمت شما، از سن ۲۰ سالگی تا الان، نزدیک ۱۷ سال کمر درد های خفیف داشتم. هم بخاطر شغل ام بوده که آرایشگر هستم و هم به خاطر ورزش های زیادی که کردم ولی این شش ماه اخیر طوری بود که من نتونستم بیشتر از پنج نفر رو در مشتری هام خدمات و سرویس انجام بدم و نمیتونستم موقع خواب با این کمردرد شدید راحت باشم. حتی اگر استراحت میکردم، یک ساعت میخوابیدم و بیدار میشدم به جای اینکه فرش بشم، بیشتر کمردرد شدید داشتم! در ناحیه پایین کمرم، انتهای ستون فقراتم انگار که خشک شده بود. ولی چند جا رفتم مراجعه کردم به من گفتن که دیسکته و باید دوسال روش تراپی کنم…
پیش شما اومدم با جزئیات به من توضیح دادید که چه اتفاقی برای کمرم افتاده و همین حس اعتمادی که بوجود آوردید دوست داشتم برای درمان کمردرد شدید اینجا مراجعه کنم. ضمنا مشتری های بسیار زیادی شما رو معرفی کردن که با شما آشنا شدم و قرار شد دیگه با شما این جلسه ها رو بگذرونم.

 

درمان کمردرد شدید با فیزیوتراپی

بعد از دوازده جلسه درمان کمردرد شدید با فیزیوتراپی میتونم بگم بین پنجاه تا هفتاد درصد اون درد خیلی زیاد ام، راحت تر بلند میشم و ورزش هایی که شما به من پیشنهاد دادید رو واقعا سعی میکنم توی خونه انجامش بدم. از خدمات خوبه تک تک تون هم خیلی ممنون هستم. همه بچه ها اینجا هم مراجعه کننده ها احترام میزارن، هم خیلی محیط دوستانه هست. خلاصه که ان شاء الله همیشه موفق باشید.
ممنون که مجموعه ما رو انتخاب کردید. باعث سعادت بود برای ما که در خدمت باشیم. امیدوارم که از سلامتی که مجدد بدست آوردی و قراره حفظ کنی لذتش رو ببری.

 

 

 

آشنایی اولیه با سعید مزین

* عضو بنیاد ملی نخبگان

* رتبه ١ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

* رتبه ٢ آزمون تخصصي فيزيوتراپي

* فیزیوتراپی ورزشی از دانشگاه علوم پزشكی تهران

* بورد تخصصي منوال تراپی از دانشگاه جورجيا آمريكا

* بورد تخصصی فیزیوتراپی از آمریکا

آدرس مركز:

تهران، بام سعادت آباد، بلوار حق شناس، برج آرک طبقه همکف

تلفن فیزیوتراپی در تهران:

۰۹۱۹۸۰۴۹۰۶۰

۰۲۱۲۲۱۴۵۶۵۱

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماسخانهمقالات