درمان سریع فلج بلز

درمان سریع فلج بلز


 

سلام. من سمت راست صورتم کامل فلج شده بود. به حدی که لبخند نمی‌تونستم بزنم، دهنم باز نمی‌شد، چشم هام به طور کامل بسته نمی‌شد، ابرو هام کامل بالا نمی‌رفت، اخم نمی‌تونستم بکنم. حس بویایی نداشتم و کل صورتم سر شده بود!

یک ماهی هست که پیش آقای دکتر مزین میام. حس هام برگشته. ابرو هام رو کامل می‌تونم بندازم بالا. دهانم قشنگ باز میشه. غذا کامل می‌تونم بجوم. اخم می‌تونم بکنم. بحران خیلی سختی بود اما فکر نمی‌نکردم که در کمتر از یک ماه، تمام حس هام برگرده. خیلی ممنون از زحمات‌تون

درمان فلج بلز در کمتر از یک ماه

خیلی خوشحالم که شما در یک ماه انقدر پیشرفت کردی. نکته مهم در فلج بلز مراجعه سریع به فیزیوتراپی هست. افرادی هست که بعد از هفت سال تازه شروع به درمان می‌کنند! این گروه هم درمان می‌شن اما خیلی خیلی به درمان فلج بلز مقاوم هستند!! بیماران مثل خانم نیازی رو میشه به راحتی در کمتر از یک ماه درمان کرد.

خداروشکر این بیمار عزیزمون هم مثل باقی بیماران کلنیکم بهبودی رو به دست آوردن. درمان فلج بلز یه کار به صورت تخصصی هست که حتما توسط متخصصین فیزیوتراپی انجام میشه برای درمان این بیماری هرچه زودتر بهتره که متخصصین مراجعه کنید ما هم در کلینیک تخصصی خودمون به صورت کامل آکادمیک این بیماران رو با علوم بروز درمان میکنیم الناز عزیز روز اول به من گفت که چند وقت دیگه عروسیمه و زندگیم به این موضوع بستگی داره منم با تمام وجودم برای این دختر نازنین کارم رو شروع کردم . نتیجه شد درمان موفق این دختر نازنین و خداروشکر به زندگی خودش برگشت. 

* عضو بنیاد ملی نخبگان
* رتبه ١ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
* رتبه ٢ آزمون تخصصي فيزيوتراپي
* متخصص فیزیوتراپی ورزشی از دانشگاه علوم پزشكی تهران
* بورد تخصصي منوال تراپی از دانشگاه جورجيا آمريكا
* بورد تخصصی فیزیوتراپی از آمریکا

آدرس مركز:
سعادت آباد -خيابان صرافهاي جنوبي-خيابان ٣١شرقي_پلاك٨-واحد٨-طبقه٤

تلفن فیزیوتراپی در تهران:

09198049060
02122145651

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *