به فیزیوتراپی ایمان بیار

توسط آسیب های ورزشی, نظر بیماران بهبودیافته با فیزیوتراپی, ویدئوهای فیزیوتراپیدر 10 فوریه 2022

با سلام در خدمت سرکاب خانم دهقان هستیم از عزیزان ما که با مشکل درد قسمت داخلی آرنج به کلینیک ما مراجعه کردن. ایشون از ورزشکاران عزیزمون هستند در رشته تیراندازی و کیک بوکسینگ در حال فعالیت هستن و علت درد شون هم همین آسیب های ورزشی بود که در این ورزش ها براشون ایجاد شده. میخوایم از زبون خودشون داشته باشیم بعد از ده جلسه فیزیوتراپی و منوآل تراپی که انجام دادیم، حال دست شون چطوره و از زبون خودشون داشته باشیم

 

متشکرم، تشکر، کار دکتر مزین واقعا عالی بود و من واقعا به درمان فیزیوتراپی اعتماد و ایمانی نداشتم ولی از وقتی که یکی از آشنا هامون دچار درد گردن شد و دکتر گفت نیاز به عمل دارد و بهشون نگفته بودن که امیدشون رو از دست ندن، مجبور شدن و تعداد جلساتی رو اومدن و خوب شدن و نیاز به فیزیوتراپی نداشتن البته خب درمان شون مداوم و پیاپی بودش. خب منم ایمان آوردم و اومدم فیزیوتراپی و بعد از ۱۰ جلسه دستام خوب شده، مشکل تنیس البو داشتم و به ایشون ایمان دارم و شما هم به دکتر مزین ایمان پیدا کنید چون واقعا کارشون درسته.

میخوام برای ما تعریف کنید قبل از اینکه پیش ما بیایید درد هاتون چطور بود و بعد فیزیوتراپی چطور شد

من اوایل حتی وزنه نیم کیلویی یا وسایل بلند کنم و درد پشت آرنج بود و نمی دونستم چقدر جدی خواهد شد. بعد از چند جلسه جلسات اول دردم بیشتر شد ولی بعدش کمتر شد. جوری بود که کلا نمی تونستم کار های روزمره ام رو کامل انجام بدم. اما الان خب خداروشکر میتونم راحت انجام بدم، ورزش رو شروع کردم و میدونم که میتونم ادامه بدم.

 

 

یه نکته هست که ورزش کاران عزیز باید بدونن بویژه کسانی که مثل ایشون ورزش های تیراندازی، رزمی یا تنیس انجام میدن، کسانی هستند که مستعد التهاب در ناحیه داخلی و خارجی آرنج هستند. بنابراین اگر بصورت روتین چکاب بشن نیاز به این همه مداخلات درمانی ندارن و بصورت خیلی روتین دردشون برطرف میشه. ولی اگر متاسفانه راکت رو باید بگیرن یا ضربه رو باید بزنن یا نوع درست دست کذاری رو بهشون در تیراندازی درست بهشون آموزش ندن این اتفاق براشون میافته.

از کسایی که بیننده این کلیپ بودن ازشون میخوام حتما قبل از وارد شدن به رشته ای، اصول و کلیات رو یاد بگیرن و امیدوارم شما از سلامتی که بدست آوردی نهایت استفاده رو ببری و لذت ش روببری . تشکر که کلیپ رو دیدید

آشنایی اولیه با دکتر سعید مزین

* عضو بنیاد ملی نخبگان

* رتبه ١ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

* رتبه ٢ آزمون تخصصي فيزيوتراپي

* متخصص فیزیوتراپی ورزشی از دانشگاه علوم پزشكی تهران

* بورد تخصصي منوال تراپی از دانشگاه جورجيا آمريكا

* بورد تخصصی فیزیوتراپی از آمریکا

آدرس مركز:

سعادت آباد -خيابان صرافهاي جنوبي-خيابان ٣١شرقي_پلاك٨-واحد٨-طبقه٤

تلفن فیزیوتراپی در تهران:

09198049060

02188689813

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.